Zapowiedź meczu

O godzinie 16:00 pierwszy zespoł rozegra kolejny mecz o ligowe punkty w rybnickiej A-klasie. Udamy się do Bzia, by zmierzyć się z miejscowym Zrywem. Spotkanie z pewnością do łatwych nie będzie należało, tym bardziej, że mamy z naszym rywalem rachunki do wyrównania.

Wszyscy w klubie pragną zrewanżować się za porażkę na własnym terenie 19-go września, kiedy to Zryw wygrał 0:1. W dzisiejszym spotkaniu teoretycznie, to my jesteśmy faworytem, ponieważ gramy całkiem dobrze w tym roku, natomiast nasz przeciwnik w dalszym ciągu czeka na pierwsze w tym roku zwycięstwo. W zeszłej rundzie ekipa z Jastrzębia grała całkiem nieźle. W tym roku natomiast Zryw zdobył... tylko jeden punkt. Przed tygodniem gospodarz dzisiejszego meczu przegrał w Dębieńsku 1:0.

Górnik natomiast nie poradził sobie u siebie z Odrą Wodzisław przegrywając 2:0. Niestety nie zagraliśmy najlepiej. Nie układała się gra w środku pola, a także popełnialiśmy spore błędy w obronie. Na dodatek groźnej kontuzji doznał Marcin Radiszewski, którego zabraknie w składzie.

Oprócz "Radia" zabraknie dzisiaj również m.in. Daniela Chyczewskiego (mecz juniorów), Dawida Sachsa czy Karola Zawadzkiego, który wznowił treningi.

Cel na dziś, jak zawsze ten sam. Zdobyć trzy punkty!

LKS Zryw Bzie (Jastrzębie-Zdrój) - KS GÓRNIK RADLIN

24.04.2016r., godz. 16:00, boisko przy ul. Spółdzielczej 1a

 

Chycz@


Facebook
Klub
Górnik Radlin
Juniorzy starsi
Juniorzy młodsi
Górnik Radlin

Na stronie w tej chwili trwa modernizacja.

Tymczasowo zapraszamy na nasze fanpage: